FederacjaRosyjska.pl > Transaero z nową ofertą Discount Class

2014-01-21 Transaero z nową ofertą Discount Class

Rosyjskie linie lotnicze Transaero wprowadziły nową tanią klasę biletów Discount Class.

Kierunki oferowane w ramach Discount Class to Londyn, Berlin, Wiedeń, Barcelona, Rzym, Mediolan, Tel Aviv, Wilno, Jekaterynburg, Kazań, Kemerowo, Krasnodar, Mineralne Wody, Nowosybirsk, Nowy Urengoj, Omsk, Perm, Rostów nad Donem, Kaliningrad, Samara, Saint Petersburg, Soczi, Stawropol, Ufa, Chanty-Mansyjsk, Kijów, Donieck, Dniepropetrowsk, Odessa, Astana, Ałmaty, Karaganda, Jerewań i Antalya.

Jak informuje przewoźnik nowa oferta została przyjęta z dużym zainteresowaniem wśród pasażerów.

Oprócz niższych cen nowa oferta Discount Class umożliwia zbieranie także mil w programie lojalnościowym typu frequent flyer Transaero Privilege.

Pasażerowie podróżujący w Discount Class mogą zabrać ze sobą od 10 do 20 kg.