FederacjaRosyjska.pl > Platforma wspólnych przejazdów BlaBlaCar wchodzi do Rosji

2014-02-12 Platforma wspólnych przejazdów BlaBlaCar wchodzi do Rosji

Internetowa platforma wspólnych przejazdów BlaBlaCar wchodzi na dwa nowe rynki. Są nimi Rosja i Ukraina, dwa największe kraje Europy.

BlaBlaCar to europejska internetowa platforma umożliwiająca wspólne przejazdy samochodem. Łączy on kierowców dysponujących wolnymi miejscami z pasażerami, którzy podróżują w tę samą stronę.

Dzięki wejściu do Rosji i na Ukrainę możliwa jest przez całą Europę - np. z Porto w Portugalii do Moskwy, stolicy Rosji.