FederacjaRosyjska.pl > Nowe połączenie kontenerowe Gdynia - Petersburg

2016-02-19 Nowe połączenie kontenerowe Gdynia - Petersburg

Od 29 lutego 2016 duński armator Unifeeder rozbudowuje swoją sieć o nowe bezpośrednie połączenie pomiędzy portami Gdynia i Petersbug.

Nowa linia z zawinięciami do Bałtyckiego Terminala Kontenerowego (BCT) w Gdyni będzie obsługiwana w cyklu tygodniowym przez statek o pojemności 700 TEU zdolny do przewozu kontenerów 40' i 45'HCPW.

Porty będą obsługiwane wg. następującego harmonogramu: Gdynia (niedziela/poniedziałek) - Petersburg (czwartek/piątek) - Gdynia BCT (niedziela/poniedziałek).

"Mamy nadzieję, że nowy szybki serwis oraz szeroka dostępność zróżnicowanego sprzętu spotkają się z uznaniem ze strony naszych obecnych i nowych klientów i pozwolą im na dalszy rozwój biznesu z rosyjskimi partnerami." - przeczytać można w komunikacie firmy.