FederacjaRosyjska.pl > Germanwings zapowiada loty z Berlina do Moskwy

2005-04-14 Germanwings zapowiada loty z Berlina do Moskwy

Tanie linie lotnicze Germanwings uruchamiają loty na nowej trasie Berlin Schönefeld (SXF) - Moskwa Wnukowo (VKO).

Ze względu na położeni Berlina blisko granicy z polską granicą nowa trasa do Rosji to ciekawa opcja dla mieszkańców zachodniej Polski.

Loty na trasie Berlin Schönefeld (SXF) - Moskwa Wnukowo (VKO) rozpoczną się od 20 czerwca 2005 roku i odbywać będą się 3 razy w tygodniu.

Germanwings będzie pierwszym niskokosztowym przewoźnikiem, który operować będzie na lotnisko Moskwa Wnukowo (VKO).