FederacjaRosyjska.pl > Częstsze loty Czech Airlines do Rosji

2012-08-01 Częstsze loty Czech Airlines do Rosji

Czeskie linie lotnicze Czech Airlines chcą zwiększyć swoją obecność w Federacji Rosyjskiej.

We współpracy z liniami partnerskimi Czech Airlines chcą zwiększyć częstotliwość lotów do Jekatierinburga, Niżnego Nowogrodu, Petersburga i Ufy. Do każdej z tych tras ma zostać dodany dodatkowy lot tygodniowo. W Ufie całkiem niedawno, bo kilka tygodni temu, Czech Airlines tworzył także biura sprzedaży.

Boeing 737 w barwach Czech Airlines

Dodatkowo przewoźnik będzie współpracował za zasadzie code-share z liniami Tatarstan Air operując razem na trasie między swoją bazą przesiadkową w Pradzie i rosyjskim miastem Perm.