FederacjaRosyjska.pl > Belavia uruchamia loty z Brześcia do Kaliningradu

2011-04-15 Belavia uruchamia loty z Brześcia do Kaliningradu

Białoruskie linie lotnicze Belavia zapowiedziały uruchomenie loty z Brześcia do Kaliningradu.

Loty na trasie Brześć (BQT) - Kaliningrad (KGD) odbywać się będą począwszy od 10 czerwca 2011 roku z częstotliwością 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki.

Trasa obsługiwana będzie samolotami pasażerskimi Bombardier CRJ-100/200 dysponującymi 50 miejscami na pokładzie w klasie ekonomicznej i biznes.

Bilety lotnicze na nową trasę kosztują od 70 euro. Lot między miastami trwać będzie 1 godzinę i 15 minut.

Warto wiedzieć, że białoruski Brześć położony jest tuż przy granicy Białorusi z Polską.