FederacjaRosyjska.pl > airberlin zwiększa liczbę lotów na trasie Berlin - Moskwa

2013-08-02 airberlin zwiększa liczbę lotów na trasie Berlin - Moskwa

Mające swoją bazę w Berlinie niemieckie linie lotnicze airberlin w sezonie zimowym 2013/14 zwiększają liczbę lotów na połączeniu Berlin Tegel (TXL) - Moskwa Domodiedowo (DME).

Na trasie tej dojdzie jeden dodatkowy lot. Tym samym liczba lotów zwiększy się do 14 w tygodniu. Przewoźnik zdecydował się zwiększyć liczbę lotów ze względu na większy popyt ze strony pasażerów.

Boeing 737-800 linii airberlin (grafika: airberlin)

"Rosja jest dla airberlin strategicznym rynkiem." - powiedział Paul Gregorowitsch z linii airberlin.